WITAMY NA STRONIE DOBREKOMPUTERY.COM

OFERTA PRACY

Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska:

Firma z branży IT, poszukuję osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

 Podstawowymi obowiązkami Przedstawiciela Handlowego jest zdobywanie nowych klientów, dbanie do dotychczasowych klientów, budowanie poprawnych, wzajemnych relacji handlowych, przedstawianie oferty, doradztwo, składanie zamówień.

Wymagania

  • gotowość do pracy w terenie
  • konsekwencja i staranność w działaniu
  • umiejętność nawiązywania i utrzymania wzajemnych relacji
  • znajomość sprzętu komputerowego
  • zainteresowanie nowymi technologiami
  • łatwość nawiązywania kontaktu z klientami

Oferujemy

  • zawarcie umowy o pracę
  • możliwość uzyskania wysokich zarobków
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • szkolenia
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: sklep@dobrekomputery.com

Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl